Przejdź do treści

Walentynki

Uwielbiamy odwiedzać naszych wojowników z onkologii. Staramy się żeby niektóre wizyty były bardziej wyjątkowe od innych.

Walentynki to święto miłości ale również Przyjaźni. Warto w tym dniu świętować zarówno uczucie łączące dwoje zakochanych, ale też miłość do innych i do samego siebie! My chcieliśmy celebrować ten dzień z tymi których lubimy, podziwiamy i dla których powstało nasz Stowarzyszenie.

Dzień zaczął się dla nas wcześnie. W naszej siedzibie na Bohaterów Kragujewca 11, musieliśmy nadmuchać ponad 100 balonów! I kiedy myśleliśmy że najtrudniejsze za nami, musieliśmy je jeszcze zapakować do auta. Balony próbowały nam za wszelką cenę udowodnić, że są stworzone do latania, a nie jazdy samochodem. W końcu spakowaliśmy wszystkie prezenty, balony i nas samych.

Odwiedziliśmy dwa szpitale Wojewódzki Szpital Dziecięcy Im. J. Brudzińskiego i Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza.

Obie wizyty były cudownym doświadczeniem, wartym każdych przygotowań i poświęconego czasu. Uśmiechom dzieciaków i naszym nie było końca! Cudowna atmosfera, wspaniały personel, waleczni rodzice. To niesamowite jak wiele osób, ciężko pracuje, każdego dnia by mali pacjenci mieli namiastkę codzienności, dzieciństwa i dużo uśmiechów. Spędziliśmy wspaniały dzień, rozdając prezenty, rozmawiając, bawiąc się i rozdając uśmiechy. Walentynki i każdy inny dzień w roku to święto miłości. Pielęgnujmy w sobie i otoczeniu tylko takie pozytywne emocje.

Dziękujemy za dziś!

Pamiętajcie by codziennie się uśmiechać!