Przejdź do treści

Świetlica pełna uśmiechów!

Wreszcie, po paru miesiącach przygotowań, ruszamy z nowym projektem. Przygotowań było sporo, dużo spotkań i logistyki, wielu wspaniałych ludzi i mnóstwo pomysłów.

Uwaga! Zaczynamy środowe wejścia do świetlicy w szpitalu Jurasza, z zabawami dla naszych Wojowników!

Jesteśmy bardzo podekscytowani tą inicjatywą. Dlatego ten post będzie wyglądał troszeczkę inaczej, niż wszystkie opublikowane tu do tej pory. Parę słów od nas do osób, dla których to wszystko robimy.

Kochani Wojownicy,

Od dwóch tygodni, nasze stowarzyszeniowe życie, trwa od środy do środy. Ten dzień stał się dla nas magiczny. To właśnie w środy spotykamy się z Wami w świetlicy onkologii szpitala Jurasza.

Mam nadzieję, że dla Was to też taka „przerwa” w środku tygodnia. Czas, kiedy bawimy się, tworzymy dzieła sztuki i uczymy nowych rzeczy. Przy tworzeniu tego cudownego wydarzenia wsparło nas UKW oraz wiele wyjątkowych instytucji, które poprowadzą warsztaty w świetlicy. Za nami cudownie spędzony czas z RoboProject i zajęciami muzycznymi.

Ale nie liczcie, że zdradzimy Wam, co jeszcze mamy dla Was przygotowane! Będziecie musieli przyjść i sami to sprawdzić. Cudownie się z Wami spotykać i spędzać razem czas w środowe popołudnia.

To Wy i Wasze uśmiechy dajecie nam siłę do dalszego działania.

Kochani Rodzice naszych Wojowników,

Teraz kilka słów pozwolę sobie skierować do Was.

Chcemy, żeby czas, który Wasze Skarby spędzają z nami, był wykorzystany na chwilę oddechu. Niesamowicie ważnego, potrzebnego i zasłużonego ODDECHU.

Już niedługo będziemy mogli porozmawiać za pośrednictwem Telefonów Wsparcia. Ważne jest dla nas, żeby godziny jego pracy, pokrywały się ze środowymi wizytami na świetlicy. Ma to być chwila dla Was na przegrupowanie sił, herbatę i rozmowę – jeśli będziecie mieli taką potrzebę.

Jesteśmy i będziemy tu dla Was.

Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Zwłaszcza przy takich pilotażowych inicjatywach. Czekamy na nie na naszym profilu na FB – Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei Dzieciom.

Wasze słowa wsparcia dodają nam skrzydeł, a opinie sprawiają, że stajemy się lepsi.

Wielu uśmiechów!