Przejdź do treści

Czekamy po drugiej stronie słuchawki!

Nie będziemy kryć, czarować ani Was okłamywać. Mamy zaległości w prowadzeniu strony internetowej. Z resztą, nie trudno to zauważyć. Maj i czerwiec to dla nas gorący i szalony czas. Magicznie spowodował, że nasza doba skróciła się zaledwie do kilku godzin. Zaczynamy powoli wychodzić na prostą. Możecie się teraz spodziewać tu na stronie, więcej relacji. Tak więc pozwólcie, że zaczniemy od początku. Przedstawimy Wam nasz maj, potem początek czerwca. Wtedy znowu, będziecie na bieżąco z tym co u nas, a my pozbędziemy się wyrzutów sumienia, że zaniedbujemy onkomikołaje.pl.

Ale, tak jak pisałam, zaczniemy tam, gdzie urwała się nasza relacja.

MAJ

W tym roku wszyscy na niego narzekali. Trzeba przyznać, wyjątkowo nie rozpuszczał nas temperaturami. Jednak my doceniliśmy jego chłodniejszy klimat, bo pracowaliśmy w pocie czoła. Dopinaliśmy projekt obiecany podczas zeszłorocznego festynu charytatywnego „Gramy dla Onko”. Projekt który, rozrósł się i przewrócił nasze środy do góry nogami.

24.05 ruszył nasz telefon wsparcia dla Dzieci i Rodziców z onkologii!

699 585 900

Kochani OnkoRodzice, możecie do nas zadzwonić w każdą środę, w godzinach 17:00 – 18:00. Właśnie wtedy, kiedy to w świetlicy szpitala Jurasza, odbywają się warsztaty i zajęcia wytchnieniowe dla małych Wojowników. Wypijcie, do końca i jeszcze ciepłą kawę lub herbatę i jak macie potrzebę rozmowy — wykręćcie nasz numer.

Oprócz samej rozmowy, możecie też, za naszym pośrednictwem, umówić siebie lub Wasze dziecko na rozmowę z psychologiem. Koszt tej wizyty bierzemy na siebie. Wiemy jak ważna jest pierwszą wizyta u specjalisty. Ogromna prośba, nie zaniedbujcie swojej głowy. To Wy jesteście filarem leczenia Waszego dziecka.

Czekamy na telefony od Was!

Wielu uśmiechów!